Inter Motor, yüksek performanslı ürünlerini kendi stoklarından derhal teslim edebilecek güçlü stok birikimine sahiptir. Ayrıca, Inter Motor, uygun motor seçimi, teknik destek, hızlı teslimat ve satış sonrası hizmetini siz değerli müşterileri için güvenilir iş sorumluluğu ile sağlar. En iyiyi, en çabuk ve en az maliyetle sonuçlandırma iddiasını kalite ve yüksek hizmet anlayışı ile gerçekleştirir.

İnter Motor, Nisan 2012 tarihinden bu güne, IE2 yüksek verim seviyesindeki elektrik motorları zorunlu uygulamaya geçmiş olup, IE2 elektrik motorları satın alımında müşterilerimizin en yakın tedarik merkezi olmuştur. 2015 yılından itibaren ise zorunlu kullanıma geçişi öngörülen IE3 Premium verim sınıfındaki elektrik motorlarımızın dahi çalışmaları tamamlamıştır

Neden İnter Motor?

Uzmanlık

Değerli müşterimiz ile kurduğumuz bağlar ve yılların getirdiği bilgi birikimi sayesinde müşterilerin ihtayaçlarını anlayacak ve çözüm üretecek uzmanlıkta hizmetinizdeyiz.

Çeşitlilik

Inter Motor, müşterilerine, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda, en uygun ürün tedariğinde geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Rulmanlar

Inter Motor elektrik motorlarının istisnasız tüm tiplerinde orjinal SKF, FAG ve NSK rulmanları kullanılmaktadır.

Kalite

Inter Motor’un yüksek kalitedeki tüm ürünleri ile dünya standartlarına uygunluğa ve sertifika yeterliliğine sahiptir.

Fiyat Performans İlkesi

Inter Motor, en uygun fiyat ve en iyi performansa sahip ürünlerini, müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmete sunmaktadır.

Ürün, Stok ve Sevkiyat

Inter Motor, ürünlerinin depo koşullarında ve nakliyesi esnasında göreceği zararları minimum düzeye indirgemek için paketlemeye ayrıca önem vermektedir.

  • 56 – 160 yapı büyüklüğü arasında tüm aliminyum gövdeli motorlarda, sökülüp takılabilen ayaklar mevcuttur.
  • 180 ve üzeri yapı büyüklüğündeki dökme demir (pik) gövdeli motorların ön ve arka kapaklarında yağlama gresörlüğü bulunmaktadır.
  • 315 ve üzeri yapı büyüklüğünde 4-6-8 kutuplu motorlarda NU (silindirik makaralı) tipi rulman kullanılmaktadır.
  • 100 ve üzeri yapı büyüklüğündeki tüm motorların, ön ve arka rulman kapaklarında yağ keçesi kullanılmaktadır.
  • Stator sargılarının tamamı vakum sisteminde verniklenmektedir.
  • 160 ve üzeri yapı büyüklüğündeki motorlarda 130 C ye ayarlı PTC termistör bulunmaktadır.
  • Inter Motor sanayi ve hizmetler sektöründe enerji kayıplarını azaltmak hedefini kendisine misyon edinmiş ve bu doğrultuda Inter Motor elektrik motorlarını dizayn etmektedir.